Ogumienie

Ogumienie

Serwis ogumienia NFM obejmuje:

  • sezonową wymianę opon
  • naprawę lub wymianę uszkodzonej opony

Sezonowa wymiana opon

Przygotowania do sezonowej wymiany opon zawsze rozpoczynamy od kontaktu z Państwem celu ustalenia miejsca wymiany opon.

  • O potrzebie zmiany opon informujemy wysyłając wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie serwisu wulkanizacyjnego z poprzedniego sezonu lub prosimy o logowanie do strony w celu wybrania nowego serwisu wulkanizacyjnego współpracującego z NFM.
  • Mają Państwo również możliwość skontaktowania się bezpośrednio z BOK NFM +48 22 517 93 23 w celu wybrania warsztatu wulkanizacyjnego w miejscowości, w której miałaby się odbyć wymiana. Do podania konieczny będzie nr rejestracyjny pojazdu.
  • Na wymianę opon umawiają się Państwo bezpośrednio z wybranym wcześniej serwisem.
  • Standardowo sezon wymiany opon rozpoczyna się:

Data rozpoczęcia sezonowej wymiany opon w każdym sezonie, uzależniona jest od warunków atmosferycznych.

Uszkodzenie opony

W przypadku uszkodzenia opony prosimy o kontakt z BOK NFM w celu ustalenia najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego współpracującego z NFM.

Wymiana lub naprawa opony może być przeprowadzona w przypadkach, gdy uszkodzenie ogumienia uniemożliwia dalsze użytkowanie opony lub wysokość bieżnika wynosi nie więcej niż 2 mm.

 

W razie konieczności naprawy lub wymiany uszkodzonej opony, prosimy o odesłanie wypełnionego Oświadczenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

OŚWIADCZENIE WYKONANIA NAPRAWY (DO POBRANIA W PDF)