listopad 2016

Tom Hanks i jego słabość do Malucha

T. Hanks Fiat 126p T. Hanks Fiat 126p

W ciągu ostatnich tygodni Tom Hanks zaskoczył nie tylko swoich fanów. Już co najmniej dwukrotnie pozował przy popularnym Maluchu czyli Fiacie 126. Zdjęcia zostały wykonane na Węgrzech w Budapeszcie. Fani i znawcy kultowego wozu nie wykluczają, że oba modele mogły zostać wyprodukowane w Polsce.


Pierwsze zdjęcie wykonane w październiku br. przy czerwonym Maluchu rozpętało w internecie prawdziwą burzę. Rozpisywały się o rzekomym zakupie wozu przez Hanksa nie tylko portale internetowe, ale także głośno było w stacjach telewizyjnych, które zaczęły analizować temat pod kątem miejsca produkcji tego konkretnego modelu. Z dużym prawdopodobieństwem określono, że samochód mógł być wyprodukowany w Polsce.

Aktor postanowił pociągnąć temat i kilka dni później opublikował zdjęcie przy modelu koloru musztardowego.

"Jestem podekscytowany moim nowym samochodem!" - za każdym razem pisał na swoim koncie na Twitterze T. Hanks.

Modele Fiata 126p były na węgierskich tablicach rejestracyjnych. Oba zdjęcia zostały wykonane już jakiś czas temu, najprawdopodobniej w czasie, gdy Hanks przebywał w Budapeszcie kręcąc zdjęcia do kolejnego filmu. W "Inferno" aktor wciela się ponownie w rolę Roberta Langdona, bohatera książek Dana Browna.

Aktor od czasu do czasu zaskakuje swoją aktywnością w mediach społecznościowych, czym zjednuje sobie rzesze nowych fanów. We wrześniu tego roku przyłączył się niespodziewanie do pary nowożeńców w Central Parku w Nowym Jorku robiąc sobie z nimi kilka pamiątkowych ślubnych fotografii.

Źródło: Twitter Hanx