O nas

O firmie

NFM (dawniej Nivette Fleet Management) specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym pojazdów (FSL) oraz zarządzaniu flotą własną Klienta (CFM).

Jesteśmy jedną z największych i najdłużej działających niezależnych firm wynajmu długoterminowego w Polsce. Marka NFM zaczęła funkcjonować na rynku motoryzacyjnym w 2002 roku. Współpracujemy z szeroką siecią kontrahentów na terenie całego kraju, do których należą m.in.: producenci i dealerzy samochodowi, autoryzowane sieci serwisowe, warsztaty blacharskie, warsztaty oponiarskie i koncerny paliwowe. Wielkość parku samochodowego NFM, w którego skład wchodzą pojazdy naszych klientów, zapewnia nam wysokie rabaty serwisowe oraz obsługę w pierwszej kolejności. Klientami NFM opiekuje się zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Grupa NFM

Grupę NFM tworzą firmy z branży motoryzacyjnej – Nivette Fleet Management (NFM), świadcząca usługi Full Service Leasingu i zarządzania flotą, Hertz -  światowy lider w wynajmie samochodów, Hertz Lease oraz wypożyczalnie samochodów: Dollar, Thrifty i Firefly.

 

Grupa NFM obecna jest na rynku polskim od 2002 roku i obecnie zarządza niemal 4,5 tys. samochodów na terenie kraju. W 2013 roku NFM rozszerzyła swoją działalność, zostając wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Hertz – największej na świecie wypożyczalni samochodów. W 2014 roku Grupa NFM przejęła przedstawicielstwo ekonomicznej wypożyczalni samochodów Firefly.

 

Ludzie

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, eksperci i menedżerowie. Współpracujemy tylko ze starannie dobranymi partnerami biznesowymi.

Obecnie w siedzibie firmy pracuje ponad 80 osób, których wiedza, fachowość oraz zaangażowanie tworzy wizerunek prężnego, solidnego przedsiębiorstwa.

Pracownicy są dla nas niezwykle cenną wartością , od początku współpracy przywiązujemy wagę do wysokiego poziomu ich kompetencji.

Zgrany zespół identyfikujący się z celami i bieżącą działalnością firmy pomaga na co dzień doskonalić procesy, standardy i jakość obsługi klienta. Każdy z naszych pracowników przyczynia się do sukcesu Grupy NFM.

Siłę naszej firmy stanowią pracujący w niej ludzie.

 

Wyróżnienia

2014


2013

Gazele Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że firma Nivette Fleet Management Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów Gazel Biznesu 2014 - najbardziej dynamicznych polskich firm. W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe firm za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w latach 2011-2012-2013. O miejscu firmy na liście rankingowej zdecydował wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Dziennik gospodarczy Puls Biznesu opublikował ten ranking już po raz piętnasty. Zdobycie tytułu wiązało się także z publikacją informacji na temat firmy w kilkusetstronicowym raporcie, specjalnym dodatku do Pulsu Biznesu. Katalog trafił do wszystkich prenumeratorów dziennika, a dodatkowo, ranking był dystrybuowany podczas 12 regionalnych gal Gazel Biznesu oraz na wybranych konferencjach Pulsu Biznesu. Informacje na temat nagród i szczegółowy opis kryteriów są dostępne na stronie internetowej www.gazele.pl.

2012


2011


2010

Gazele biznesu

Z ogromną przyjemnością, pragniemy poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni Gazelą Biznesu roku 2010. Coroczny ranking prowadzony od 2000 roku, skupia najdynamiczniej rozwijających się małe i średnie przedsiębiorstwa. Projekt realizowany jest wspólnie przez dziewięć dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier, przy współpracy z firmą Coface Poland. Obecność w rankingu po raz trzeci z rzędu - pomimo kryzysu, potwierdza intensywny i stabilny rozwój naszej spółki oraz dobre zarządzanie i dostosowanie do specyfiki rynku w naszym kraju. Jest to dla nas wyróżnienie szczególnie wartościowe, gdyż podkreśla zarówno naszą działalność na rynku CFM, odpowiedzialność wśród partnerów biznesowych oraz przejrzystą politykę finansową wobec Skarbu Państwa. Prezes grupy Coface Poland Katarzyna Kompowska, prognozuje tegorocznym i przyszłym Gazelom jasną przyszłość: „(...) Choć liczba Gazel zmniejszyła się o 12,5 proc., to za nami już niemal cały przełomowy rok 2010, który przynosi optymistyczne wieści. Nasz dzisiejszy punkt widzenia jest już stymulowany bieżącymi informacjami. A te mówią o wzroście PKB, poprawie wyników eksportu, wzroście inwestycji i przede wszystkim wzroście wolumenu transakcji handlowych. Dodatkowo badania potwierdzają, że coraz więcej Polaków rozważa rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, a rozwój przedsiębiorczości to nowe firmy, nowe miejsca pracy i nowe przyszłe Gazele." Gazelom z województwa mazowieckiego, dyplomy zostały wręczone podczas uroczystej gali 16 marca 2011 w Warszawie.

2009

Gazele biznesu

Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza firma po raz drugi została nagrodzona prestiżowym tytułem Gazela Biznesu 2009. Jest to już dziesiąta edycja organizowanego przez redakcję Pulsu Biznesu zestawienia najbardziej prężnych i wiarygodnych małych i średnich przedsiębiorstw. Do jubileuszowej edycji zgłosiło się ponad 4 tyś. firm, które dzięki intensywnemu rozwojowi znakomicie odnalazły się w środowisku konkurencji. Gazele cechuje nieskazitelna reputacja, szybki i stały rozwój, a także przejrzysta polityka finansowa wobec Skarbu Państwa. „Choć na tegorocznym zestawieniu piętno odcisnęło spowolnienie gospodarcze, to przecież nie pierwszy kryzys, który przetrwali polscy przedsiębiorcy. Gratulując najlepszym spośród nich - tym, którzy zapracowali na tytuł Gazeli Biznesu 2009 - zapewniam, że ich osiągnięcia będziemy obserwować, dokumentować i nagradzać w następnych edycjach rankingu" - podsumowuje Arkadiusz Dawid, Prezes Bonnier Business Polska, wydawcy Pulsu Biznesu. Dla NFM wyróżnienie to jest szczególnie wartościowe, gdyż podkreśla zarówno naszą działalność na rynku polskim jak i potwierdza odpowiedzialność wśród partnerów biznesowych. Dyplomy zostały wręczone podczas uroczystej gali 11 marca 2010 roku, w warszawskim Klubie Palladium.

2009

Przejrzysta firma

W maju 2009 wywiadownia gospodarcza Decide with Confidence Poland - D&B przyznała naszej firmie certyfikat "Przejrzysta Firma". Otrzymanie wyróżnienia świadczy o wiarygodności, uczciwości finansowej oraz konkurencyjności firmy na rynku. Głównym celem przyznawania Certyfikatów Przejrzysta Firma jest nagradzanie firm prowadzących jawną politykę informacyjną i propagowanie dobrych praktyk biznesowych w tej sferze.

2009

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa są wyróżnieniem przyznawanym przez miesięcznik Forbes firmom, które w ostatnich trzech latach odnotowały największy wzrost wartości. To prestiżowy ranking polskich przedsiębiorstw przygotowany przez miesięcznik we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreet. Lista laureatów tytułu zostaje opracowana na podstawie szwajcarskiej metody oceny firm, umożliwiającej pomiar ich potencjału ze względu na wielkość inwestycji oraz zdolność do powiększania sprzedaży i zmniejszania ryzyka niewypłacalności. "Obecność w gronie firm wyróżnionych tytułem Diamentów Forbesa potwierdza, że Nivette Fleet Management to firma rozwijająca się i będąca wiarygodnym partnerem biznesowym, co szczególnie w obecnej sytuacji gospodarczej jest ważnym sygnałem dla naszych kontrahentów. Cieszymy się, że zarówno jakość oferowanych przez nas usług, jak i osiągane wyniki plasują nas w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw" - powiedział Marcin Nivette, Prezes Zarządu.

2008

Gazele biznesu

NFM dołączyło do prestiżowego grona Gazel Biznesu Pulsu Biznesu. Wyróżnienia zostały wręczone 12 marca 2009 podczas gali w warszawskim Klubie Palladium. Gazele otrzymały solidne i dynamicznie rozwijające się firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Konkurs organizowany był przez redakcję Pulsu Biznesu przy współpracy z firmą Coface Poland i pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej. W rankingu Gazele Biznesu 2008 oceniano wyniki firm w latach 2005 - 2007. O miejscu spółki na liście rankingowej zadecydował szybki i stały rozwój w ostatnich trzech latach działalności. Gazelami zostają firmy, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród konkurentów. Nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także przejrzysta polityka finansowa to najważniejsze cechy firm kwalifikujących się do tego elitarnego tytułu.

2008

Gepard Biznesu

W konkursie na najbardziej dynamiczne firmy Województwa Mazowieckiego, NFM zostało wyróżnione tytułem Geparda Biznesu 2008. W rankingu stworzono według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2006 r. do 31 marca 2008 r., na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit. Uzyskanie miana Geparda Biznesu potwierdza potencjał NFM - słuszność realizowanej przez firmę strategii oraz wysoką jakość oferowanych usług. Wyróżnienia zostały wręczone 24 czerwca 2009 podczas Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Mazowieckiego w budynku Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie. Firma otrzymała wyróżnienie w 2009 roku.

Kariera

NFM jest jednym z liderów na rynku usług CFM. Od 2002 roku z sukcesem wzmacniamy w Polsce naszą pozycję firmy zajmującej się wynajmem i zarządzaniem flotą samochodów. Przywiązujemy wielką wagę do budowania zespołu w oparciu o zaangażowanych, kompetentnych i zmotywowanych pracowników, tak by tworzyli solidny fundament firmy.

Atrakcyjność naszych produktów to także efekt wyjątkowej atmosfery pracy.

Jeśli należysz do osób energicznych, pozytywnie nastawionych do pracy i zmotywowanych do działania, odpowiedz na naszą ofertę pracy w Nivette Fleet Management Sp. z o.o.  Otrzymasz szansę współrealizacji naszej wizji, zgodnie z którą dążymy do zapewnienia Klientom najlepszych produktów i jakości obsługi dostępnej na rynku.

Kontakt w sprawie pracy – prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualne oferty pracy

Nivette Fleet Management Sp. z o.o. (NFM) - lider rozwiązań flotowych dla firm oraz leasingu i wynajmu samochodów, aktualnie nie prowadzi rekrutacji. Możesz nam wysłać swoje CV i w momencie poszukiwania pracownika skontaktujemy się z kandydatami spełaniającymi wskazane kryteria.