styczeń 2016

PZWLP Partnerem Gali Outsourcing Stars

PZWLP Partnerem Gali Outsourcing Stars

III edycja Gali Outsourcing Stars już 28 stycznia w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży outsourcingu w Polsce. Podczas imprezy przyznana zostanie m.in. statuetka Outsourcing Star w kategorii CFM.

Polski rynek nowoczesnych usług dla biznesu jest jednym z największych na świecie, a jego wzrost to 15-18% rocznie. Pod koniec stycznia w Warszawie nastąpi branżowe podsumowanie minionego roku, w którym udział wezmą między innymi przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, prezydenci polskich miast, liderzy międzynarodowych organizacji branżowych i eksperci z 15 krajów.

Celem Gali Outsourcing Stars jest nie tylko branżowe podsumowanie roku, ale także nagrodzenie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz instytucji z ich bezpośredniego otoczenia biznesowego. Podczas wydarzenia przyznane zostaną nagrody Outsourcing Stars 2015 w 12 kategoriach: Archiwizacja Dokumentów, BPO, Call/Contact Center, Car Fleet Management, Deweloper, HR / Leasing Pracowniczy, HR / Rekrutacja, IT Contracting, Księgowość / Kadry / Płace, Miasto, Outsourcing Sił Sprzedaży, Real Estate – Konsulting dot. Rynku Nieruchomości.

Źródło: http://pzwlp.pl/?m=aktualnosci&id=205