O nas - NFM | Wynajem długoterminowy samochodów i zarządzanie Flotą

O nas

O firmie

NFM (dawniej Nivette Fleet Management) specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym pojazdów (FSL) oraz zarządzaniu flotą własną Klienta (CFM).

Jesteśmy jedną z największych i najdłużej działających niezależnych firm wynajmu długoterminowego w Polsce. Marka NFM zaczęła funkcjonować na rynku motoryzacyjnym w 2002 roku. Współpracujemy z szeroką siecią kontrahentów na terenie całego kraju, do których należą m.in.: producenci i dealerzy samochodowi, autoryzowane sieci serwisowe, warsztaty blacharskie, warsztaty oponiarskie i koncerny paliwowe. Wielkość parku samochodowego NFM, w którego skład wchodzą pojazdy naszych klientów, zapewnia nam wysokie rabaty serwisowe oraz obsługę w pierwszej kolejności. Klientami NFM opiekuje się zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Grupa NFM

Grupę NFM tworzą firmy z branży motoryzacyjnej – Nivette Fleet Management (NFM), świadcząca usługi Full Service Leasingu i zarządzania flotą, Hertz -  światowy lider w wynajmie samochodów, Hertz Lease oraz wypożyczalnie samochodów: Dollar, Thrifty i Firefly.

 

Grupa NFM obecna jest na rynku polskim od 2002 roku i obecnie zarządza niemal 4,5 tys. samochodów na terenie kraju. W 2013 roku NFM rozszerzyła swoją działalność, zostając wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Hertz – największej na świecie wypożyczalni samochodów. W 2014 roku Grupa NFM przejęła przedstawicielstwo ekonomicznej wypożyczalni samochodów Firefly.

 

Ludzie

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, eksperci i menedżerowie. Współpracujemy tylko ze starannie dobranymi partnerami biznesowymi.

Obecnie w siedzibie firmy pracuje ponad 80 osób, których wiedza, fachowość oraz zaangażowanie tworzy wizerunek prężnego, solidnego przedsiębiorstwa.

Pracownicy są dla nas niezwykle cenną wartością , od początku współpracy przywiązujemy wagę do wysokiego poziomu ich kompetencji.

Zgrany zespół identyfikujący się z celami i bieżącą działalnością firmy pomaga na co dzień doskonalić procesy, standardy i jakość obsługi klienta. Każdy z naszych pracowników przyczynia się do sukcesu Grupy NFM.

Siłę naszej firmy stanowią pracujący w niej ludzie.

 

Wartości i CSR

NFM każdego dnia pragnie rozwijać swoją działalność i chętnie wspiera wszelkie przedsięwzięcia kształtujące społeczną odpowiedzialność biznesu. Regularnie bierzemy udział w projektach charytatywnych, akcjach propagujących postawy prospołeczne oraz umacniających etyczne działania w biznesie.

Nasz dynamiczny rozwój oraz konsekwentne podnoszenie jakości i zakresu oferowanych usług jest doceniane w niezależnych rankingach i konkursach.  Dzisiaj, podobnie jak w naszej dotychczasowej naszej historii, skupiamy się na najważniejszych wartościach: jakości, szacunku i uczciwości.

Celem NFM jest zapewnienie Klientom kompleksowej, najwyższej jakości obsługi oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją parku samochodowego. Dążymy do zapewnienia Klientom najlepszej jakości obsługi dostępnej na rynku, a nasze działania cechuje pełna elastyczność, kreatywność i profesjonalizm.

„Misją naszej firmy jest przekraczanie oczekiwań Klientów w zakresie wynajmu i zarządzania parkiem samochodowym poprzez zapewnienie indywidualnej i pełnej obsługi finansowej, serwisowej i doradczej.”