Hertz zwycięża w Europie

Hertz zwycięża w Europie

Już po raz czwarty Business Traveller Poland przyznał nagrody firmom i produktom, które mają wpływ na komfort podróży biznesowych. Hertz otrzymał statuetkę dla „Najlepszej wypożyczalni samochodów w Europie”.

 


 

Rekomendacje polskiej edycji miesięcznika Business Traveller Poland i podróżujących biznesmenów ogłaszane są co roku. W plebiscycie nagrody otrzymują m.in. najlepsze lotniska, linie lotnicze, hotele, marki samochodów i wypożyczalnie samochodów. 22 marca 2017r. w warszawskiej Villi Foksal redakcja miesięcznika ogłosiła zwycięzców w kilkudziesięciu kategoriach.

Hertz zdobył statuetkę już po raz czwarty z rzędu. „Jesteśmy w ścisłej czołówce wśród firm wynajmu samochodów w Polsce, Europie i na świecie. Dziękujemy za to wyróżnienie, które zawsze stanowi dla nas motywację do dalszej wytężonej pracy,” mówi Katarzyna Okraszewska Sales Manager,  Hertz GSA Poland.

„Nasze doroczne nagrody to kompas, który wskazuje najlepsze produkty dla tych, którzy liczą na najlepszy serwis,” dodaje Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji Business Travellera.

Nagroda jest tym cenniejsza, że w głosowaniu biorą udział podróżujący biznesmani z Polski, Europy i świata, właściciele i pracownicy z polskich firm, managerowie, członkowie Klubu Polskiej Rady Biznesu. O przyznaniu nagród Business Traveller Poland Awards decydują właśnie głosy czytelników. Nad właściwym przebiegiem głosowania czuwa Deloitte Advisory, która po przeliczeniu głosów przekazuje nazwy zwycięzców.

 

 NFM Group jest jednym z największych niezależnych podmiotów z branży motoryzacyjnej prowadzących działalność w segmentach wynajmu długoterminowego, zarządzania flotą oraz krótkoterminowego wynajmu samochodów. W Polsce jest wyłącznym licencjobiorcą firmy Hertz International, największej międzynarodowej wypożyczalni samochodów i posiada marki: NFM, Hertz, HertzLease, Dollar, Thrifty oraz Firefly.